przez Martę Kilian

13 sierpnia 2011

przerywnik sierpniowy

Przecież marzenia pozostają tylko cieniem wyobraźni, jeśli nie dążymy do ich spełnienia.


Jestem tak nieprzyzwoicie szczęśliwa, i nie potrafię myśleć o niczym innym...

3 komentarze:

bea63 pisze...

Witaj Marto,
dziękuję za Twoje komentarze. Cieszę się, że będziesz zaglądała na mój blog. Ja również dodałam Twój blog do polecanych i będę do Ciebie zaglądać. Pozdrawiam. bea63
Zapraszam :)http://beabarbania63.blog.onet.pl/

bea63 pisze...

"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca" — Joseph Conrad
Uważam tak jak autor cytatu ...
Fajnie piszesz :)

ANIMA - "Kudłaty" pisze...

I trwaj w tym szczęściu... Ciesz się jego każdą chwilą ;)... Wchłaniaj Szczęście tak, jak bujne, zielone rośliny pochłaniają krople deszczu ;)
Jako blogowy podróżnik, zatrzymujący się na licznych blogowych wysepkach, z przyjemnością będę do Ciebie zaglądał ;) i zawieszał oko na Twoich przemyśleniach ;) A w wolnej chwili, zapraszam Cię na moją blogową wysepkę ;)...Wysepkę nietypowego, ironiczno - romantycznego, czasem kontrowersyjnego, uśmiechniętego diabła:
http://mezczyzna-istota-idealna.blog.onet.pl/
Pozdrawiam Cię Cieplutko ;-))

Prześlij komentarz

Sztuka jest najgłupszą rzeczą jaką wymyślił człowiek , a skoro ją wymyślił, nie mogło jej być wcześniej. Wykreowana przez artystę na potrzebę artystów, całkowicie pozbawiona logiki. Decydują o niej gusta i guściki, na temat których się nie dyskutuje, a bez których sztuka nie ma żadnej wartości. Nikt nie jest w stanie ocenić jej sensu, bo nie istnieje. Są tylko artyści z niespełnionymi ambicjami uważający siebie za bóstwa, bo robią coś, co nikomu się nigdy nie przyda.